XXX TENISOWE MISTRZOSTWA POLSKI PRAWNIKÓW

← Powrót do aktualnności

XXX Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników za nami. Było pięknie, było słonecznie, było bardzo intensywnie! Były emocje, były zacięte pojedynki, była radość z wygranej i żal po przegranych meczach. Rekordowa frekwencja – osiemdziesięciu trzech zgłoszonych to turnieju zawodników i zawodniczek – rekordowa liczba meczy na pięknie położonych w Parku Śląskim kortach ziemnych. Pozostaje pytanie, ilu z tych świetnie grających tenisistów i tenisistek zawita w tym roku do Władysławowa, by rywalizować o najwyższe laury Letniej Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników? Zapraszamy Was serdecznie, przybywajcie!